Může se celebrita v klidu vykakat?

11. 08. 2018 22:07:16
A máme tu jitrničku jakou svět neviděl! Celebrita s velkým "C" byla přistižena inflagranti! Muž, ke kterému se jistě otočí každá žena. Atletická postava, jiskrný pohled, kouzelný úsměv, příjemný hlas, úspěšný sportovec...

..příjemný moderátor, inteligentní, se smyslem pro humor...proboha, ten chlap snad nemá chybu?! Nebo má? Teď už asi ano...

Jak si vůbec mohl ženatý muž, táta od dětí, na první pohled vzorný manžel, dovolit nevěru?!?! Fuj!! Kamenem do něj! A že by se našlo mezi námi ovečkami těch, kdož jsou bez viny a s obrovskou chutí by na toho hajzla vysypali horu kamení!

Je parné léto, koná se večírek, všude teče alkohol proudem, hraje hudba, kolem mužů se točí holky v minišatičkách s velkými výstřihy. Normální chlap, co má v tom horku něco vypito, co to rozjede na plný pecky i tancem, zvlášť, když k němu přistoupí mladá kočka v upnutých šatech a ovine se mu kolem těla jako popínavá rostlina, oné slečně, ač ve stavu alkoholového opojení, nakonec slušně vysvětlí, že je ženatý, chce být vzorným manželem, vzorným tátou od dětí a v žádném případě nemá potřebu nemanželského sexu! ​Odchází a nechává nadrženou samičku kamarádovi.

Co na to bulvár?! Normální chlapy samozřejmě nepronásleduje. A proto na takové večírky nechodí. Nemůže si dovolit hladovět! Taková hladová zrůda z bulváru, je schopná zavřít se na záchodky, vydávat se v rohu za záchodového pavouka, číhá s foťákem na svou oběť jako pavouk na mouchu. Ale pozor, nejsou to jen tak obyčejné záchodky, tam se nečůrá obyčejná laciná moč a nekakají malá hovínka, tam se vyprazdňují CELEBRITY!! A taková moč a hovínko například od manželů Hrdličkových, to je výhra v loterii!!! Foto jak jeden z manželů vykonává potřebu, ať by to nakonec bylo malé hovínko, to se dá upravit do pořádného obřího obsahu útrob obou manželů! A to už má cenu zlata! Hladová zrůda si dovolí slézt, s radostí oné celebritě s úsměvem spláchne a poděkuje za vskutku vydařený úlovek...

Po pár minutách má vyděláno na pěkně dlouhou dobu, ulovil vskutku cennou kořist. Koho by zajímala fotka s obyčejným bobkem nějakého strejdy z vesnice, že...

A honem do auta, stahovat fotky! Co kdyby se na záchodě vyskytovalo víc takových pavouků a tóť aby mě ještě předběhli! No, oulovek nic moc, ale přikrášlíme, nastíníme, zvětšíme, orámujeme a přidáme text..."copak asi měla novomanželka Plíšková Hrdličková dnes k obědu? A přidáme dvojsmysl, aby to mělo grády...že by španělského ptáčka?! A přidáme fotku s Rafaelem Nadalem...ať si s tím Hrdlička láme hlavu...a nejen on! Až článek vyjde, to bude diskusí " no jó, to se dalo čekat! , to bylo jasný, že nebude tomu svýmu ptáčkovi dlouho věrná, daváli jsme jim rok, maximálně dva a heleme se, ono je to měsíc...to je ale překvapení?!"

Hladová zrůda už netrpí hlady, protože každým klikem na její rádoby článek, přibývají na kontě penízky...

A protože s jídlem roste chuť, zajde si zrůda spravit chuť na večírek, při parném létu, kde se zadarmo napije, přežere a pak jde "do práce". Je to totiž večírek CELEBRIT!!! S plným pupkem se přesune do křoví, tasí foťák a loví. A je to tady! Vzornej taťka, manžel, sympaťák, krásnej charismatickej chlap, hvězda sportovního nebe začíná chlastat a hele, jde si zatančit! A nadrženými samičkami se to na tanečním parketu jen hemží. Musíš, Romane, musíš!!! Chyť je za kozy, za zadek, hoď tam francouzáka, pořádně to rozjeď!

Cwak, cwak, cwak, cwak, cwak, cwak...ááááá daří se! Pane Bože díky, tuhle "práci" miluju!!! Moment, někam se s ní přesouvá, sakra, chce se mi na záchod, no nic, musím to nafotit, to bude absolutní trhák! A je tu taxík, objetí, francouzák...cwak, cwak, cwak....a je to!!!

Škoda, že se mi chce na záchod, jinak bych jel za nimi...no, ale po vykonání potřeby si zahraju na chvíli na pavouka, celebrit je tu dost, určitě ještě něco ulovím. Bude víc peněz...

Milé celebrity, je mi vás líto! Paní Jiřinka Bohdalová nesmí na dovolené nahatá na balkon, pan Felix Slováček si dovolil nabrnknout mladší dámu, Tereza Kostková balí chlapy a večer se s nimi tahá po pražských ulicích, Roman Šebrle se ve stavu opilosti dopustil něčeho, co by si normální chlap vůbec nedovolil...

Takovej Pepík s Ančou z malé obyčejné vesnice, co si zajdou na tancovačku, ožerousepodvobraz, Anča si užije v křovíčku s traktoristou Fandou, Pepík vojede sousedovic Blážu, se ráno probudí, ve stavu kocoviny si dají pusu, Anča upeče Pepíkovi kachnu, Pepík za to polechtá Anču v podbříšku, ti se mají! Ti totiž nikoho nezajímají. Ač kadí každej den, nemají žádnou zrůdu na záchodě, nikdo jim bobky nezkrášluje do rámečků a nehází do bulváru.

Jsou totiž naprosto normální.

A koho to zajímá?!

Autor: Mirka Švarcová | sobota 11.8.2018 22:07 | karma článku: 23.68 | přečteno: 1000x

Další články blogera

Mirka Švarcová

Zatahuji oponu

Bude mi čtyřicet. Nejvyšší čas se nad sebou zamyslet? Nejvyšší čas se chovat jako zralá žena? Nejvyšší čas mít další dítě, dokud ještě můžu? Nejvyšší čas na změnu v osobním životě....?

25.11.2018 v 23:28 | Karma článku: 24.24 | Přečteno: 699 |

Mirka Švarcová

V roli Jiřinky Bohdalové aneb proč bychom se nebavili..

"Běž na DAMU a já se zúčastním soutěže Miss ČR", říkávala mi spolužačka Lenka, kterou jsem přemlouvala, aby se přihlásila do soutěže Královny krásy. Vysoká, štíhlá, krásná, milá, inteligentní holka. Prostě jasná vítězka!

28.4.2018 v 17:59 | Karma článku: 11.31 | Přečteno: 801 | Diskuse

Mirka Švarcová

Lidi, chleba a mléko za pár korun už prostě nebude!!

A ani ta jistota práce, kterou si všichni pracující tolik přejí už se nevrátí. Nepřešlapujme na jednom místě a nedoufejme, že by se ještě staré "dobré" časy ( jak pro koho ) mohly vrátit!

21.4.2018 v 14:02 | Karma článku: 24.30 | Přečteno: 1099 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Radka Kielbergerová

Smuteční řeč o pěstování jabloní, ohlédnutí za hořící pochodní

Odprodám tu část smutného příběhu, jehož jsem byla malou součástí. Dvěma lidem z mého okolí odešel ze světa dobrovolně syn. Na den, kdy se to stalo, nikdy nezapomenu, na smuteční řeč, o níž půjde, také ne. Cosi k Janu Palachovi.

20.1.2019 v 13:56 | Karma článku: 14.29 | Přečteno: 285 | Diskuse

David Dvořák

V roce 1989 chtěl Západ naše trhy ... a ne nám pomoci.

Máme západní ceny, východní platy, jsme potravinové smetiště – protože nám ten šunt prý chutná a za vodu, která nám tady naprší, platíme povětšinou Francouzům. Zapomněl jsem na něco z našich úspěchů?

20.1.2019 v 13:13 | Karma článku: 36.68 | Přečteno: 1074 | Diskuse

Libuše Palková

Bludiště

Dovedla jsem svou skupinku turistů k pokladně do bludiště na Petříně, koupila lístky ale dovnitř jsme s nimi nešla. Slíbila jsem jim, že na ně počkám venku a dám si zatím kafe. Cítila jsem že si potřebuju od lidí trochu odpočinout

20.1.2019 v 12:52 | Karma článku: 13.34 | Přečteno: 713 | Diskuse

Jaroslav Nedobitý

Malorážka CZ 457 – potomek slavného rodu

Prapředkem modelové řady 457 vyráběné českou Zbrojovkou není nic jiného než slavná puška ZKM 451. Nové modely CZ 457 by jistě rády navázaly na úspěchy předchozích sérií a zatím k tomu mají všechny předpoklady.

20.1.2019 v 11:34 | Karma článku: 14.29 | Přečteno: 536 | Diskuse

Jan Klar

Deník spisovatele - můj velký coming out

Jak vlastně bych měl psát svůj deník? Určitě by to měl být záznam toho, co mi bezprostředně prochází hlavou, bez větší korekce, v opačném případě to bude vyumělkované.

20.1.2019 v 8:35 | Karma článku: 6.56 | Přečteno: 198 | Diskuse
Počet článků 156 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2547

Jsem žena milující dobré víno, hudbu, tanec a bábovku! :)

 

Najdete na iDNES.cz